Ortaklarımız

 

Kalyon Yatırım Holding A.Ş.

1974 yılında Gaziantep’te kurulan Kalyon, inşaat sektörüne Kalyon İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile girmiş ve bünyesine kattığı Kalen ve İngaz birlikteliğiyle hızlı bir büyüme göstermiştir. Hizmet kalitesini dünya çapına yaymayı hedefleyen Kalyon bu amaçla; Katar, Rusya, Libya, BAE, Suudi Arabistan ve Irak gibi birçok ülkede faaliyet göstermektedir. Kalyon, inşaat sektöründeki kurumsal geçmişi, güçlü ve deneyimli personelleri ile 1974 yılından günümüze, üniversite, hastane, konut, okul, karayolu, köprü, tünel, arıtma tesisi, isale hatları, atık su tünelleri, endüstriyel tesis gibi sayısız dev projelere imza atmıştır.

daha fazla...

 

Kolin İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Birçok farklı sektörde verilen hizmetlerle ve başarıyla tamamlanmış dev projelerle ülkemizin kalkınmasında alınan etkin rol... Türkiye’yi ve Türk insanını temsil etmenin bilinciyle gerçekleştirilen her yatırımın altına gururla atılan imza... Yerkürenin farklı coğrafyalarında yaptığı işlerle adından söz ettiren, dünya devi bir şirket.Kolin Şirketler Grubu’nun “Amiral Gemisi” olan ve grubun bu günlere gelmesinde en önemli rolü üstlenen Kolin İnşaat’ın temelleri, Koloğlu Ailesi’nin mühendis fertleri tarafından 1977 yılında Elazığ’da atıldı

daha fazla...

 

İska Liman İşletmeleri ve Gemi Söküm San. A.Ş.

İska Grup, 1975 yılında İstanbul’da temelleri atılan, ulusal ve uluslararası piyasada emin adımlarla ilerleyen, çatısı altında kendi sektörlerinde liderlik ve güven ilkelerini temel almış birbirinden başarılı şirketler bulunduran bir yatırımcıdır. İska Grup’un farklı sektörler içerisindeki yatırımları; Liman İşletmeleri, Gemi Geri Dönüşüm, Demir Çelik, İnşaat, Tersanecilik, Tarımcılık & Besicilik alanlarında yarattığı istihdam olanakları ve yüksek üretim hacmiyle ülke ekonomisine artı değer katmaktadır.

daha fazla...